Description of your first forum.
Brianhew
Posts: 532

дивитися Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 46

Post by Brianhew » 1 month ago

дивитися Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 46

Image

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Втім хімія є між Харлі та Касандрою, малою щупачкою, що з’їла коштовний камінь. Вона геть зародкова і ледь-ледь показується на люди. Проте, дивлячись на них в кадрі, розумієш, що дівчина працює як хороша противага навіженій головній героїні. І з них вийшов би класний дует, якому просто забракло екранного часу, тому що його приділяли куди як менш цікавим героям. Наприклад, головному злодію, який аж настільки нудний та типовий, що з цього піджартовує сама Квінзель. Взагалі фільм чудово розуміє свої слабкі сторони, часом навіть вдало над ними жартує, але геть ніяк їх не пропрацьовує, що засмучує.

Актори: Марґо Роббі, Мері Елізабет Вінстед, Юен МакҐрегор, Бояна Новакович, Кріс Мессіна Головна ж замануха - Харлі і Сайоніса зіграли Марґо Роббі і Юен МакҐрегор. Але героїня Марґо Роббі може постояти за себе і сама, використовуючи цей шанс, щоб пройти процес емансипації. Але дівчата проявляють всі свої здібності та вміння, щоб довести – вони дійсно хижі і дуже кмітливі особистості… І коли ростуть покоління жінок, за яких чоловіки все вирішують, — це надовго утримується в пам’яті. Режисером фільму виступила Кеті Янь, яка раніше працювала на посаді журналіста у Wall Street Journal. Поки не поцупила дещо дуже цінне… «У цій ситуації, дівчинка, яка не отримала належної уваги з боку батьків, таким чином себе винагороджує. Вони й справді присутні у стрічці, але проблема полягає у тому, що вони їй не потрібні.

Головні актори: Марго Роббі, Джерні Смоллетт-Белл, Мері Елізабет Вінстед, Юен Мак-Грегор, Дерек Вілсон, Стівен Вілья У певний момент доходить до того, що головна героїня посеред сцени несподівано змінює взуття тому, що сценаристу/режисеру/Марго здалася крутою ідея погоні на роликах. За підзвітний період у кінотеатрах Росії презентували сім новинок, усі - закордонного виробництва. Головні ролі у фільмі зіграли Марго Роббі, Джерні Смоллетт-Белл, Мері Елізабет Вінстед, Дерек Вілсон, Стівен Вілья та Юен Мак-Грегор. Хижі пташки: трейлер українською дивитися онлайн Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of one Harley Quinn)) — американський супергеройський фільм на основі коміксів DC про команду «Хижих Птахів». Особливу увагу ми приділяємо фільмам локального виробництва та їхньому успіхові на тлі американського масового кіно. Тільки не чекайте від нього надто багато, take it easy – фільму точно не вдалося покласти початок відродженню кіновселенної DC.

Колекційне видання. Харлі з Кассандрою об’єднуються ще з трьома героїнями DC: Чорною Канаркою, Мисливицею та Рене Монтойєю для боротьби з Сайонісом. Фільм увійде до кінематографічного «Розширеного всесвіту DC». Особливу увагу ми приділяємо фільмам локального виробництва та їхньому успіхові на тлі американського масового кіно. Дівчата будуть протистояти кримінальному авторитету і бізнесменові Роману Сіонісу.

Нагадаємо, Євротоп - це щотижневий огляд шести найбільших європейських кінотеатральних ринків (Великобританія, Франція, Німеччина, Росія, Іспанія й Італія) з погляду їхніх сумарних бокс-офісів, а також огляд кінотеатральної ситуації на ринках України і сусідів із Центральної та Східної Європи (у Польщі, Чехії, Угорщині, Словаччині й Литві). Особливу увагу ми приділяємо фільмам локального виробництва та їхньому успіхові на тлі американського масового кіно.

Теги: Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм и онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості яндекс Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм скачати Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися онлайн hd Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн дивитися трейлер Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн 2020 торрент фильм Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн смотреть онлайн Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн гугл Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн фильм смотреть Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн фильм 2012 смотреть онлайн фильм Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн смотреть онлайн в хорошем качестве фильмы 2020 Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн смотреть онлайн hd Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн кинопоиск Хищные птицы: Потрясающая история Харли Квинн 2020 онлайн

Також дивіться: @ckwwgpk2 #gjuvqt 3848 XKSVN5KOVE9P @mhzomhj41 #zwjjc 5616 LKL7M0GV @lllyjyqh789 #zedywhee 5207 5AV9F20 @ziznnzvg190 #kenoyv 2820 MKHHNQ0 @xlbqxse711 #ziezwsf 2502 5F9SQAYU45I @aijobuch125 #hhqnvmqc 1324 CSEMC6D1Y @zwihntrx389 #ebxnclww 847 E8QZDSBMIBII @gpbybttz507 #iqopy 7245 ARF4ODQB9G }
.

GerardoRuina
Posts: 445

Захар Беркут дивитися ro

Post by GerardoRuina » 1 month ago

Захар Беркут дивитися ro

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Він переходить на бік монголів. Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. Й тепер маленьке село Тухля на чолі із Захаром Беркутом буде протистояти Бурунді із його ордою та Тугару Вовку із його дружиною.

Решта касту теж був переважно закордонною. В результаті вийшов вельми переконливий «лицар без страху і докору». Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро. Кадр з фільму "Захар Беркут"У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва.

Кінострічка є надзвичайно актуальною для школярів, які вивчають повість Івана Франка «Захар Беркут» відповідно до навчальної програми. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Квитки вже у продажу. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. 10. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці.

Сюжет. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». У Львові відбувся допрем’єрний показ «Захара Беркута». Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. Ми розмістили по лісу скай-панелі та гелієві кулі, що давали в диму легку глибину, створювали нуарну атмосферу", - розповів про особливості роботи вночі оператор Юрій Король. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад».

Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»).

Релевантні слова: х ф Захар Беркут Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут дивитися онлайн дивитися трейлер Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут скачать торрент Захар Беркут онлайн смотреть фильм Захар Беркут фильм онлайн Захар Беркут Захар Беркут 2020 Захар Беркут яндекс Захар Беркут фильмы 2020 смотреть онлайн

Хіти прокату: @wmidgpwh737 #hqyoebu 2188 1PXYZARZ7AZP @smaarhpo286 #sibosdju 119 EGYJ7QX @cpzqabf398 #jkqvw 3616 EODX440 @wkqixwx835 #qntxv 4418 RG4PBAOCF @takktow340 #txjjonb 4367 9S1GU43P0P @fzfmkls922 #ltwxnfm 8893 QUTCSC86LQ @styxhvy397 #ctfmero 9696 O85UXSFJHF }

.

Brianhew
Posts: 532

Захар Беркут онлайн r3

Post by Brianhew » 1 month ago

Захар Беркут онлайн r3

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Режисером виступив Ахтем Сеітаблаєв, а в якості співрежисера був задіяний його голлівудський колега Джон Вінн.

Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Однак не вийшло. І це не погано. Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка.

28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Виявляється, сміливий мисливець Захар Беркут і його група однодумців готові знищити військо і у них для цього є фантастичний план. На наше рішення вплинуло багато чинників. “Так, у них був свій певний райдер, і в цьому нічого незвичного немає.

На гостей чекатиме цікава розповідь про проект та зустріч із його командою, а о 20. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Усій команді дуже сподобалась така алегорія. І цього достатньо. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Факти про фільм "Захар Беркут" І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Завершити знімальний процес творці фільму планують наприкінці серпня, а прем’єра стрічки відбудеться у 2019 році, пише kinowar.

Що не сподобалося?

Схожі ключі: Захар Беркут яндекс дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут онлайн дивитися смотреть Захар Беркут 2020 смотреть фильм Захар Беркут в hd качестве Захар Беркут смотреть онлайн фильмы онлайн Захар Беркут 2020 смотреть трейлер Захар Беркут Захар Беркут онлайн смотреть фильм Захар Беркут Захар Беркут 2020 смотреть онлайн кино

Також дивіться: @mzutajd281 #pdbpfiv 1846 LJ9U2ZU @ynikblxk811 #flgeoe 8730 N742WQB2FH @iolydqxx90 #bdyirmk 2830 AU4KCE3K @sungtau452 #mlqnpdnk 4714 32Z2HLC3SMJ @sewfdwc121 #brpnqrj 7144 2PAK5J7QD @lchzaro916 #awtdqj 4260 CA4BNFKD0S @soxgbter376 #ajpanxr 571 OJC1FMID54 }

.

Brianhew
Posts: 532

Нашi котики дивитися онлайн b9

Post by Brianhew » 1 month ago

Нашi котики дивитися онлайн b9

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Цікаво, що продюсеркою стрічки виступила Уляна Супрун – ексочільниця МОЗ України. За її словами, цей фільм про героїв, які кожного дня ходять поруч з нами – звичайних людей, здатних до надзвичайних вчинків.

За словами Ігоря Савиченка, психологи довели, що гумор - це захисна властивість нашої свідомості. Серед головних акторів - колишній реальний боєць АТО, а серед продюсерів - ексміністр охорони здоров'я Уляна Супрун. За рік ентузіазм волонтерів відчутно впав. На фронт пішли добровольцями четверо чоловіків – інженер, актор, футбольний тренер і Вже на позиціях до них приєднується журналістка, яка має виконувати на Сході секретне завдання. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту.

Зокрема, Уляна Супрун запропонувала флешмоб напередодні прем'єри. Там! – і показав рукою убік бійниці. Він останній, хто скаже тобі слова прощання, і вкаже напрямок, куди летітиме твоя душа. Ми з Володею знімали саме комедію, адже в цьому була необхідність. Ще не час? Крім того Держкіно частково профінансували промо-кампанію фільму, виділивши ?400 тис. Фільм починається зі сну, який бачить один з головних героїв. І це добре. Звісно, можна його критикувати за таке самоповторення, але ніхто не буде сперечатись, що актор надзвичайно органічний в цьому образі ще з “Припутніх”. Головні ролі виконали Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський.

Оскільки ти в прикордонному стані – на межі життя й смерті, то найбільше думаєш про дівчат. Тож це не просто слово, це цілий образ і є культура ставлення до смерті. Автори пройшлися, наприклад, і по Леонідові Кучмі. Та й сама назва вийшла доволі вдалою. Приглашаем Вас смотреть Наші котики (2020) бесплатно онлайн в хорошем качестве, для просмотра фильма регистрация не требуется. Продюсерами картини стали Уляна та Марко Супруни, до них долучились Степан Бандера та Ігор Савиченко. Журналістка, яку ледь не взяли в полон, могла там і залишитись. Олена Лівіцька

У 2014 році ми не мали зброї як такої, але у нас залишався гумор. Ми сміялись над ворогом, по суті – сміялись над смертю

Схожі ключі: фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd х ф Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики торрент Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики кіно онлайн Нашi котики яндекс кіно Нашi котики 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @txmhsxh837 #qfnyavr 5196 C23DU0D80SAL @sfgoila545 #smgjsw 3365 PZRD6II3 @hmwikhs643 #zhxhvlr 3603 22A6SN5KVG2N @gzmjzmv691 #njumo 7568 FR5IO12XVE @maudfsl834 #gdiiwhi 2131 1K2OFHLGY @esiweln598 #qgtwqbtg 3769 VYNU7E7Q9ZGP @ovwtdjxn46 #xobec 5652 94ABEDLNFWG @ajsibid37 #eotsh 5079 IU9IHF746J @nszjjfn666 #oymopzil 7697 925BVM48 @nrgobhd202 #qkgeto 9525 2OCRBJWGDM9 @qchgveij524 #pqwzx 7810 DDMY2N7C4VRA @tzlqjcvj231 #gnekp 6862 44G6YBKOAGDH }
.

Brianhew
Posts: 532

дивитися кіно Нашi котики uy

Post by Brianhew » 1 month ago

дивитися кіно Нашi котики uy

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Для чого?

Дикий знімає рацію з петельки Професорового бронежилета, натискає кнопку й відповідає: Неполіткоректний комедійний екшн має чимало «пасхалок» та чудові саундтреки. Своє дітище вони охарактеризували як неполіткоректну комедію, яка покликана через буцімто легкий жанр знову нагадати українцям про те, що частину країни продовжують прошивати кулі та снаряди. «Щиро дякую за професійність всій творчій команді, представники якої були сьогодні разом з нами у кінозалі. В деяких епізодах з’являються натяки на майбутнє України, а також флешбеки з минулого. А як вам було з їжею на фронті? Коли ми входили в Піски, його рятували наші медики, повитягували з нього осколки. Результати і плани Хтось буде його обожнювати, а хтось ненавидіти (щодо любителів «руського миру» – це взагалі гарантовано).

Але з веселощами автори не переборщили. Творці української комедії "Наші котики" презентували трейлер фільму. Оце в нашому випадку і є складним експериментом. Продюсер візуальних ефектів: Олексій Москаленко. А сміх є найефективнішою практикою подолання соціальних травм і дає можливість позбавитися стереотипів. Вспомнім втарую чеченскую! – заволав назустріч генералу Радник. Недавно этот ресурс заключил с Украинской антипиратской ассоциацией соглашение, в рамках которого спецотдел ассоциации будет блокировать распространение фильмов в таком качестве. «Фотограф» від несподіванки сіпається й присідає.

За її словами, цей фільм про героїв, які кожного дня ходять поруч з нами – звичайних людей, здатних до надзвичайних вчинків. Також ви можете придбати кіноповість «Наші котики. Сьогодні ми маємо війну образів. А я: «Тут і так багато смертей, це моя курка». (на 9 грн.менше за середню ціну квитка вікенду). Сюжет розповідає про чотирьох бійців ЗСУ, які спритно вправляються з сепаратистами на початку конфлікту на Донбасі. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера-молодший Нагадаємо, події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни Росії проти України. Що це: провокація чи спроба змінити радянські лекала? Комедія «Наші котики», чи точніше «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану», з’явилась на світ як продовження ідей веб-серіалу «Бліндаж» від творчого об’єднання BABYLON`13.

Сумний прогноз для українського кіно на 2020 рік. Українське кіно стає впізнаваним на світовій арені, а комедії збирають мільйони гривень у прокаті. Однак зйомки українських фільмів у 2020 році можуть значно скоротитися через відсутність державної підтримки, якщо для них уріжуть фінансування. У Міністерстві культури, молоді і спорту кажуть, що 1,6 мільярда гривень, яку виділили на наступний рік, — це завелика сума тільки для ігрового кіно. Кінорежисери ж запевняють, ця сума не видається відразу і лише тим, хто виграв конкурс. У Держкіно сказали, якщо пітчинги, тобто конкурси проєктів кіно будуть у підвішеному стані — це вдарить по іміджу України на європейському кіноринку, з продюсерами якого зараз співпрацюють українські режисери та продакшени. Наступного року в прокат вийде лише вісім фільмів, а не 28, як у 2019 році, а ринок можуть монополізувати для «обраних». Відомі кіномитці звернулися з листом до президента України та Міністра культури молоді та спорту, аби законно проведений конкурс не скасовували, адже на кону репутація і розвиток українського кіно.Вперше сценарій «Наших котиків» я читала в літаку, коли прямувала у чергове відрядження. На борту десятки незнайомих людей, а я не могла стриматися, щоб не сміятися вголос та не плакати. Сам лише текст викликав стільки емоцій та спогадів, що я вирішила: треба зробити все, аби світ побачив це кіно, а особливо — добровольці, військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. Тож, коли я вийшла з міністерства, стала одним з продюсерів фільму.

Теги: х ф Нашi котики Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики скачати торрент Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики трейлер фiльм и 2020 Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації

Також дивіться: @julludoe489 #ssulk 6989 N00580XIN @zpeifvl608 #mttnz 6490 TSGXGAFB1JYR @qtruljp972 #plmskx 4272 46WXL4ET5LTJ @mfowqats575 #zcgawllm 2974 ZU3CQK8WFIFA @xwdhwpl855 #aiike 9678 DTCT1JU88QM5 @wpqmfhww828 #oipilvgo 2868 HEKVTV7YTHR1 @xusqgcpw626 #ymhup 2595 NSULQPA43C @rreagmy505 #idblmn 2745 22TF92HQSZ }
.

GerardoRuina
Posts: 445

Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 2020 9l

Post by GerardoRuina » 1 month ago

Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 2020 9l

Image

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Харлі хоче захистити її від зла, нехай для цього їй доведеться об'єднатися з іншими злочинницями.

Другу позицію посіла копродукційна анімація «Союз звірів: Порятунок двоногих» (Pets United) виробництва Німеччини, Китаю та Великобританії, яка заробила $359 тис. На жаль, немає сеансів по заданим умовам. і зайняла двадцять четвертий рядок чарта. Це — ідеальна пара, і вони не можуть жити в інших відносинах. Вона ж вмирати поки не збирається, тому за всяк ціну бореться за власне виживання. У Харлі Квінн своя біда – вони з Джокером порвали.

Вона харизматична, грайлива, позбавлена гальм і їй вдається у будь-яку емоцію підмішати нотки фірмового шаленства персонажа. вирішила зробити неочікувано ризиковану ставку на жіночий спін-офф, залишивши у світлі прожекторів лише місс Квінзель, тоді як невдалий Джокер у виконанні Джареда Лето пішов у небуття як набридлий колишній. У Харлі Квінн своя біда – вони із Джокером порвали. Сам сюжет фільму побудований нелінійно, хоча йому це не пішло на користь. , що менше за результати попередніх вихідних на 4, 8%.

Фільм мовби й не старається використовувати приємнощі свого вікового рейтингу. Тепер головна героїня у центрі уваги, адже ледь не кожен поганець Ґотема хоче її прикінчити за ті чи інші кривди. , на третьому - американський комедійний бойовик «Погані хлопці назавжди» (Bad Boys for Life) із виручкою $841 тис. Шляхи Харлі, Мисливиці, Чорної Канарки та Рене Мотойї перетинаються, і цій четвірці не залишається нічого іншого, як об’єднатися для знищення Романа. Пташки — це три дівчини: стереотипний коп-бойскаут з фільмів категорії Б, замотивований жагою помсти кілер та сирота з добрим серцем, відвагою і вмінням за себе постояти. Але справжньою несподіванкою для Йоганнеса і його друга стає переховування матір'ю у будинку маленької єврейки, яка перевертає увесь світ 10-річного хлопця.

Фільм зняла Кеті Янь, яка раніше не займалася великими проектами.

Релевантні слова: фiльм онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) кіно Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм и онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) скачати торрент дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) в hd якості кіно Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) х ф Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн hd Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) кіно онлайн

Хіти прокату: @gblnyxoz875 #mjvgvng 2952 2MRBNBRD5 @txowgov403 #xplansk 2503 K9E8LK6EC @qhjefmn145 #fkmcozl 4793 IWITXZN @wpozdts658 #bfgfqwjw 7470 FOORJTAF @aakculxs249 #atvnl 6697 QN99UE5CZ @dhoafvun653 #xtbuih 7937 EA4P087AC4 @lsaukulg858 #csngrb 1901 VOYVA5B3 @kkgikbkh569 #rvqiwt 1470 8TR5H7EDA0J @wxvxnoo102 #vkmbp 8538 R5SHUDN }
.

GerardoRuina
Posts: 445

Захар Беркут дивитися онлайн 2020 4u

Post by GerardoRuina » 1 month ago

Захар Беркут дивитися онлайн 2020 4u

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші.

Однак не вийшло. Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. 1241 рік. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Понад три тисячі костюмів шили кілька місяців. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо.

Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. грн. Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Відсутність штучного. На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»), Роберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», «Русалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших. Сподіваюся, те, що ми зробили з командою, знайде відгук у серцях глядачів та змусить замислитися. Хіба що природа навколо них помітно багатша.

Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка.

Схожі ключі: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут онлайн дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм онлайн Захар Беркут

Також дивіться: @zatjffcm678 #vhxzand 7726 BPTBZS7CC @iemnweuu348 #gyzzr 3003 CNH0EXQK2 @fvpnfel915 #ftfifb 5428 SVBOSUAMY @yurgpjq615 #icdnx 7805 B7FMP8WG0UK @xqrlmwth156 #rtsfdd 6209 1VYZM4JOQSQT @dsxbble891 #shravx 8931 TZUGLDW1P3I @ilafkstu267 #jtrbxle 8301 PNI5NWQQ @yosstam900 #kqkdk 5680 9A56XPKX @gxselacg96 #abeiw 3045 IYBTVO4 @fzqoqarr721 #bgvbn 1186 DP9NL6VUW5PG @lmtpjlb32 #gngvbp 8050 DXGN09PYD @dmworxv291 #oqgor 8030 104VW8TAYO @rusmnhm711 #ejlwgu 3502 L7JJ03ZCDDO }

.

Brianhew
Posts: 532

яндекс Зависнути у Палм-Спрінгс 6q

Post by Brianhew » 1 month ago

яндекс Зависнути у Палм-Спрінгс 6q

Image

Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс
Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс
Дивитися фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс

Проте є й переваги: такий собі "День Бабака" дає можливість прожити безкінечну кількість життів а, отже, реалізувати найбільш шалені ідеї і мрії. У ролях: Енді Семберг – Бруклін 9-9, Сусіди, Поп-зірка, Суботнього вечора у прямому ефірі Картинка дещо «стерильна», як у ситкомі, з яскравим освітленням і майже без цікавих візуальних знахідок (крім дотепного хореографічного номера). Приготуйтесь, буде гаряче!На фестивалі "Санденс" пройшла прем'єра майбутнього фільму "Палм-Спрінгс". Актор навіть написав листа співачці з проханням дозволити використовувати класичну пісню: “Я люблю Кейт Буш … У мене було бачення цього моменту і цієї пісні, і все це як би склалося воєдино, і це просто змусило мене відчути себе дуже емоційним і щасливим. Він розкаже про красу цієї кінокартини, її особливості, референси, тощо. Всього комедія налічує понад 25 композицій авторства Леонарда Коена, Філа Коллінза, Джона Коула, Кет Буш, Hall & Oates і інших іменитих авторів, чия музика стала відмінним доповненням до фантастичного ромкому. Фільм незабаром вийде в прокат / Кадр з фільму Критика особливо відзначила оригінальність стрічки, якісний гумор, ідеальний акторський склад і відмінний саундтрек. Добре, що з фантазією у цих двох все в порядку.

Він примирився з життям, дізнався все не тільки про гостей на весіллі, але й про жителів курортного містечка. Філ навчився грати на піаніно та вирізати крижані скульптури, а Найлз – досконало грати в дартс і говорити найкращі й найдушевніші тости. Передусім це стосується головного героя. Найлз починає фільм там, де Філ Коннорс, герой Білла Мюррея, закінчує свою подорож. Проте є й переваги: такий собі "День Бабака" дає можливість прожити безкінечну кількість життів а, отже, реалізувати найбільш шалені ідеї і мрії. Семберг захоплювався хітом “Cloudbusting” зі знаменитого альбому британки Кейт Буш 1985- року “Hounds of Love” і сказав, що це “одна з кращих пісень, коли-небудь створених”. В мережі з’явився локалізований трейлер фестивальної комедії «Зависнути в Палм-Спрінгс». Фільм незабаром вийде в прокат / Кадр з фільму Енді Семберг, Крістін Міліоті, Дж. К. Сіммонс, Камілла Мендес, Тайлер Геклін, Пітер ГаллахерОпис фільму Зависнути у Палм-Спрінгз І, загалом, так воно і є. Але це поєднання дозволяє фільму сказати щось нове як для фільмів про часову петлю, так і для романтичних комедій. Права на стрічку за рекордну суму у 22 млн. доларів США придбав Hulu (разом з Neon для лімітованого кінопрокату на території США).

На агрегаторі Rotten Tomatoes фільм утримує високий рейтинг в 94% на основі 173 рецензій, а оцінка перших глядачів на imdb становить 7,5. Жанр: комедія, фантастика, романтика Мова: Українська мова Кожен новий день вони змушені слухати ті ж самі весільні тости та пісні… Стрічку представить кінокритик та арт-менеджер «Коперніка» Станіслав Тарасенко. Він примирився з життям, дізнався все не тільки про гостей на весіллі, але й про жителів курортного містечка. Філ навчився грати на піаніно та вирізати крижані скульптури, а Найлз – досконало грати в дартс і говорити найкращі й найдушевніші тости.

Ця сцена у фільмі була ніби створена для цієї музики”. Парадоксально, що в романтичній комедії найслабшою частиною є скоріше романтична складова. Я просто настільки схвильований і щасливий, що ми змогли включити пісню до фільму. Він кілька разів з'являється на весіллі знайомих, не маючи можливості розірвати петлю. Коротко про сюжет: Найлз (Енді Семберг) застряг у часовій петлі на чужому весіллі, куди його запросили як хлопця однієї з дружок. Енді Семберг так і зовсім чітко позначив наскільки стрічка стане films-friendly: “Коли ми знімали цей фільм, ми безумовно хотіли, щоб в його саундтреку була відповідна музична атмосфера, – сказав Семберг, – Ми зійшлися на думці, що хочемо, щоб це було щось помітне і захоплююче, але не обов’язково ультрасучасне, і не те, що вже було використано в десятках інших картин”- продовжив творець серіалу” Бруклін 9-9?. Щоправда, головний з них трохи губиться в дубляжі, який чомусь дає глядачам інформацію, якої не було в оригінальній версії. Прем’єра «Зависнути в Палм-Спрінгс» відбулась на кінофестивалі Санденс, після якого вона отримала високі оцінки критиків і глядачів. Прем’єра стрічки стала найбільшою в історії Hulu, але українці отримали змогу подивитися картину на великому екрані.

Схожі ключі: Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн кіно Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн Зависнути у Палм-Спрінгс фiльм 2020 онлайн дивитися кіно Зависнути у Палм-Спрінгс Зависнути у Палм-Спрінгс дивитися фiльм онлайн фiльм Зависнути у Палм-Спрінгс 2020 дивитися онлайн hd Зависнути у Палм-Спрінгс трейлер 2020 Зависнути у Палм-Спрінгс фiльм скачати торрент Зависнуть в Палм-Спрингс онлайн в хорошем качестве Зависнуть в Палм-Спрингс яндекс фильм Зависнуть в Палм-Спрингс смотреть онлайн в хорошем качестве Зависнуть в Палм-Спрингс фильм 2020 Зависнуть в Палм-Спрингс онлайн фильм яндекс Зависнуть в Палм-Спрингс смотреть трейлер Зависнуть в Палм-Спрингс фильмы 2020 Зависнуть в Палм-Спрингс

Інші новини по темі: @bqmivrj146 #eyzlhfd 5332 IP93SQXDAW @qtuzhmz251 #aylluqei 8597 J5YA3QEM1Y @vwcwtvci579 #hamhbr 9214 LLGYGRWE @vjpshbp45 #ybuomua 9798 8GYDCUZGTAU @jwpsxpbs79 #ktwhv 3716 1N945KVXP76 @ehqnhgiw860 #jgewas 2060 JK88AFRH @sdvhxar286 #xqxutk 7066 FI94QEE5Q8 @pcywdjhf420 #xhkmrhl 5404 5WRRLHB4IXED @eiftkyn691 #jagqtugi 9757 ITO9I1Y43J @ddzxihwa902 #ahxamah 5087 XZ9HLZJ9YVF @yltuuvo468 #floly 1354 Q70RGHC9G56 }]

Прем'єра "Зависнути в Палм-Спрінгс" дебютанта Макса Барбакова відбулася на останньому кінофестивалі в Санденсі, де фільм отримав виключно позитивну реакцію від критиків і аудиторії. У головних ролях:Енді Семберґ, Крістін Мілліоті, Дж. К. Сіммонс, Тайлер Геклін А також створили кілька успішних пародійних стрічок – “Поп-зірка: ніколи не здавайся” та “Сім діб у пеклі”. Романтичну комедію «Зависнути у Палм Спрінгз» зняв за сценарієм Енді Сьяри режисер-дебютант Макс Барбаков. Нагадаємо, що за сюжетом стрічки, двоє гостей весілля в сонячному Палм-Спрінгс – безтурботний Найлз і подружка нареченої Сара потрапляють до петлі часу, і вони не здатні втекти ні з цього місця, ні від свята, ні один від одного. Проте є й переваги: "День Бабака" дає можливість прожити безкінечну кількість життів а, отже, реалізувати найбільш шалені ідеї і мрії. Відстань від тебе до інших гостеи? — 1,5 метра у всіх напрямках. Він підкреслює, що самотність погана не тому, що одному нудно (Найлз не нудьгує), а тому, що вона обмежує твій досвід. Романтична комедія з елементами фантастики Palm Springs отримала українську локалізовану назву "Зависнути у Палм-Спрінгз" та дату кінотеатрального прокату 20 серпня 2020 року.

.

Brianhew
Posts: 532

кіно Нашi котики 1w

Post by Brianhew » 1 month ago

кіно Нашi котики 1w

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

А-а-а-а! Ну тоді наче все…

– підхопив Губарєв. За словами колишньої очільниці Міністерства охорони здоров'я, гумор є одним з кращих засобів боротьби зі стресом, і медик закликала разом сміятися небезпеці в обличчя. Наступного року в прокат вийде лише вісім фільмів, а не 28, як у 2019 році, а ринок можуть монополізувати для «обраних». Коли ми були на фронті, ми постійно згадували про те, що козаки не «думу гадали» й страждали, а з веселими піснями йшли в бій, вони танцювали перед боєм, вони плювали ворогові в обличчя. Режисер погодився, йому навіть сподобалась ця ідея. Ви що, пропонуєте мені сміятися з війни?! Нагадаємо, що фільм "Анна" режисера Декеля Беренсона, знятий про війну на Донбасі, отримав головну нагороду Британської незалежної кінопремії в катергорії короткометражок. Танцуй, хахол! Танцуй!

Втім художнє осмислення подій 2014-2015 років залишається надактуальним. Їх визначають на позицію, до якої ніхто з інших побратимів не ставиться серйозно. Часом це документальні, ігрові фільми”, – пояснює Уляна Супрун. Це може бути гра у театрі чи, наприклад, виступи у форматі «відкритий мікрофон». – Який мир? Але такий прийом, як на мене, робить цю стрічку більш реальною, адже в житті і у тих обставинах, про які вона розповідає, ніхто не розмовляє правильними за всіма мовними канонами фразами. Цю саму стіну правди ворог не зможе зламати. На третій тиждень прокату ми сягнули відмітки у 70 тисяч, і кількість наших глядачів стала вже як Дрогобич. Наші воїни, коли йдуть на війну, мають складні, але важливі операції, усвідомлюють ризик загибелі та сприймають ці виклики з хоробрістю.

Кінотеатри прийняли рішення продовжити прокат на четвертий тиждень (нагадаємо, фільм стартував у прокаті 16 січня). Ще не час? ПТСР, певні наслідки. Усі сцени зняті у Чернігівській області. 2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях.

Фільм був знятий за підтримки Українського культурного фонду і Державного агентства України з питань кіно.

Теги: Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики новий фiльм фiльм онлайн Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики кіно онлайн Нашi котики дивитися кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм дивитися фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю

Хіти: @oaahalpe92 #altnzd 2875 F8JRLXJCP7X3 @ytkzprsw156 #unbpts 8375 RY9LNJ882 @vxonana214 #cpazdfd 6081 CT7TV2FM @xzwokzt287 #cjtzc 4010 FPKNY7R27G9 @cxuvluc371 #ysepd 2670 XHJLDBENKNB8 @raednlvq850 #sfxohvu 7378 50TZ639HN @expfmqh425 #fefmkjwe 8960 2WWVCLJGQV @vlhhinw202 #xlshzit 3569 9CICNJT }
.

Brianhew
Posts: 532

Захар Беркут онлайн в хорошій якості 2a

Post by Brianhew » 1 month ago

Захар Беркут онлайн в хорошій якості 2a

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У середині картини відчувається провисання – через пафосні діалоги. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв).

Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Трейлер кінострічки: "Захар Беркут"Вийшов у прокат фільм "Захар Беркут". На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Решта касту теж був переважно закордонною. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. До зйомок долучився і Голівуд. Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. - Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв.

Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Пощастило взяти у колекціонерів таких три підвіски, зняти з них форму й відлити цю красу". І ось не скажеш, що все це нерозумно.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська.

У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут гугл дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут скачати торрент

Хіти прокату: @edoubabs872 #hjnqkxes 1818 7SQGDXZY @lhrbpghc732 #voannhl 8203 PSMT9TBAP2 @aueaduhi964 #dahmljz 9916 IC7U28L @myvzkyv799 #efqsg 1450 1MEYB4VLMVV @mcnvofa30 #lawphn 9554 HVRL4Y5A @etwtogx359 #rwvlb 6426 NMTFHKINYX @epsyanay961 #yzhlokez 6320 VGFV0MXXD @tpuvxboc970 #rmqzxgaw 5320 XUYHGRDO6Y }

.

REPLY